Îndrăgita artistă este mai fericită ca niciodată! După mai multe eșecuri pe plan amoros, viața ei a căpătat, din nou, culoare, în brațele lui Victor Cornea.
Fotografiile postate denotă că cei doi se bucură de timpul petrecut împreună, Andreea fiind cea care-l însoțește în turneele pe care le are.
În urmă cu mai mult timp, vedeta se confesa mărturisind că pentru ea partea materială nu cântărește mult în fața iubirii. Pentru Andreea, iubirea primează și consideră că în această viață este important să mergi de mână cu persoana pe care o ai în suflet.
„Eu dacă aleg pe cineva aleg pentru că îmi place de cineva nu pentru că aș avea nevoie de cineva.
Oamenii au absolut tot ce contează femeie sau bărbat sau pur și simplu un om în normal care tu alegi un suflet potrivit pentru tine.
Trebuie să alegi un suflet care e bun pentru tine, potrivit pentru tine și nu te uiți la niciun aspect de genul ăsta, alegi sufletul și aleg iubirea.
Am mai dat interviu și am fost întrebată ce aș alege, clar iubirea, pentru că suntem aici să iubi, să fim iubiți și tot universul este făcut din iubire. Nu contează absolut nimic altceva decât iubirea, nimic până la urmă.
Banii se fac, dacă ai cap îi faci și eu singură îi fac de 20 de ani. Pentru mine banii nu mai sunt o problemă de foarte mult timp, așa că în general trebuie să primeze iubirea, dragostea”, spunea Andreea Bălan despre viața amoroasă.
Cornea nu a mai evoluat la Wimbledon
În primul tur, perechea româno-sârbă trebuia să joace împotriva lui Santiago Gonzalez și a lui Edouard Roger-Vasselin, doar că meciul nu va mai avea loc. Motivul? Dusan Lajovic, colegul lui Victor Cornea, a declarat forfait. Sârbul a acuzat o stare acută de oboseală, care nu îi permite să evolueze la ediția din acest an a turneului de la Wimbledon.
Andreea Bălan a vorbit deschis despre diferența de vârstă dintre ea și tenismenul Victor Cornea
Într-un interviu recent, Andreea Bălan a vorbit deschis despre relația cu Victor Cornea. Fosta componentă a trupei Andre a precizat că nu o deranjează diferența de vârstă dintre ei, de aproape zece ani.
„Sunt foarte fericită și împlinită! Am tot ceea ce îmi doresc și este foarte importantă sănătatea familiei mele, a fetițelor, a mamei mele, a mea și, în rest, Dumnezeu ni le dă pe toate. În ultimii ani am fost liniștită, pentru că m-am echilibrat eu cu mine.
În ultimii doi ani, nu prea am mai vorbit de viața personală, pentru că am considerat că trebuie să-mi iau timp ca să fiu singură și să lucrez cu mine. A trebuit să mă calibrez. Să unesc partea de pe scenă cu partea umană și când am eliberat toate energiile negative, Universul mi-a dat tot ceea ce îmi doream, o persoană foarte potrivită pentru mine.
Vi se pare că eu arăt de vârsta mea? Eu arăt cu cel puțin 10 ani mai tânără și atunci nu se simte, nu se vede și întotdeauna am simțit că eu o să fiu cu cineva mai tânăr decât mine. Asta am simțit eu în manifestările și meditațiile mele. Mă simt foarte tânără, eu ca suflet sunt tânără și mă comport copilărește.
M-a atras la el disciplina, performanța, ambiția. Eu am crezut că sunt disciplinată, dar nu. Disciplina este foarte mare și foarte importantă. Sunt foarte mândră de toate realizările lui și de tot ce a făcut. Sunt multe planuri, pentru că sunt cea mai mare susținătoare a lui și merg acolo unde are meciuri. Îmi place foarte mult să-l însoțesc”, a spus Andreea Bălan, la Antena Stars.






