Există și un motiv pentru care colega lui Răzvan și Dani spune că le onorează.
Eu nu aș putea să las pisicile mele nimănui
Ramona Olaru trăiește cea mai frumoasă perioadă a vieții sale. Are o carieră la care a visat, iubește și e iubită, dar chiar și așa, asistenta emisiunii Neatza a spus ce nu i-ar da partenerului de viață în cazul în care s-ar despărți. Și nu e vorba de vreun lucru material, ci de pisicile ei, pe care le adoră și fără de care nu-și vede viața.

„Pe mine dacă mă întreabă cineva ce nu i-aș lăsa iubitului meu după despărțire, zic clar că pisicile. Deci eu nu aș putea să lase pisicile mele nimănui. Sunt animalele care mă înțeleg și sunt mereu alături de mine, ele iubesc foarte mult și sunt foarte atașate de stăpâni”, a spus Ramona Olaru în emisiunea de la Antena 1.
Am un caiet unde le notez…
Ramona și iubitul său sunt la un pas să facă marele pas, iar blonda așteaptă momentul în care va fi cerută în căsătorie. Moment care, spune Cazacu, se apropie…

Până atunci însă, Ramona e hotărâtă să meargă la toate nunțile de anul acesta, unde e invitată. Are și o strategie: „Am un caiet unde le notez, dacă nu vin la nunta mea, le dau mesaj măcar să îmi trimită banii pe care i-am dat eu, nu mai mult. Să nu ies în pierdere, asta contează”.






