Fiica Andreei Marin a luat o decizie care i-a schimbat viața. Tânăra s-a apropiat tot mai mult de credință și de Dumnezeu, iar duminica merge la biserică.
Se pare că Violeta se simte mult mai bine și a reușit să vadă viața altfel.
La fel ca mama sa, Violeta Bănică a început să se apropie tot mai mult de partea spirituală, de Dumnezeu și pare că totul este mult mai bine.
”Mi s-a schimbat viața, am început să merg duminica la biserică, eu care nu credeam că există Dumnezeu. Am o frică de a eșua”, a declarat Violeta Bănică, la Antena Stars.
Adolescenta care a împlinit 15 ani se gândeşte să îşi continue studiile în afara ţării, fiind atrasă de domeniul juridic.
Andreea Marin își dorește ca fiica ei să ajungă la vârsta majoratului, moment în care va pleca și la facultate. Es își dorește să studieze dreptul în afara țării.
Prezentatoare o susține pe fiica sa necondiționat și reușește să aibă o relație extrem, de bună cu ea. Adolescenta vrea să o facă mândră pe mama sa, iar Andreea Marin are doar cuvinte de laudă cu privire la aceasta.
„Un vis mult mai palpabil e să-mi văd fata depășind vârsta majoratului, mai are doi ani și merge spre o facultate. A împlinit 15 ani, ea la 17 termină studiile și se îndreaptă spre Universitate. Îi place, s-a învățat cu ea, dar nu asta își dorește.
Ea, de exemplu, visează Dreptul și mă bucur că e așa. Eu nu încerc decât să o susțin cu direcția pe care ea a ales-o. Ea visează o Universitate din afară, dar vom vedea, avem multe de învățat”, a declarat Aandreea Marin, la Antena Stars.






