Cel care a pus punctul pe I a fost afaceristul. La scurt timp, a venit și replica Biancăi Drăgușanu.
Am decis să rămânem amici
De data aceasta, afaceristul nu a mai lăsat loc de nici un fel de discuții. El a fos extrem de categoric în mesajul pe care l-a postat pe contul său de socializare și toată lumea a înțeles că cei doi nu se vor mai întoarce unul la celălalt.
”După o lungă perioadă de timp în care am fost implicat într-o relație, în urma nepotrivirii de caracter, am decis să rămânem amici, să rămânem cu lucrurile frumoase și să ne vedem fiecare de planurile noastre de viitor… separați”, au fost cuvintele lui Bădălău.
Bianca a ieșit la atac
La scurt timp după ce toată presa a început să vuiască, Bianca a pus punctul pe I și a lămurit situația.

Blonda spune că e surprinsă de faptul că fostul său iubit a realiazat abia acum că nu mai sunt împreună, când ruptura s-a produs cu câteva săptămâni în urmă.
„Mi se pare amuzant că și-a dat seama după trei săptămâni că nu mai suntem într-o relație. (…) Atât timp cât noi n-am avut niciodată un prezent, nu aveam cum să avem un viitor. Nu mă mai asociați vă rog cu acest personaj”, a mărturisit vedeta.
Sunt în vizionări, încă nu am găsit ceea ce caut. Merită
Departe de a suferi, vedeta își vede în continuare de viață și s-a apucat să demareze afaceri imobiliare. „Am tot fost să văd niște case, vreau una cu curte. Sunt în vizionări, încă nu am găsit ceea ce caut. Merită. De când e lumea și pământul există afaceri în care investești și nu pierzi, chiar dacă există inflație. Sunt sceptică, nu vreau să deconspir planurile mele, dar da, intenționez să demarez o afacere imobiliară”, s-a destăinuit blonda.






